طراحی سایت در نجف آباد

طراحی سایت در نجف آباد

1401/11/26
دسته بندی:

3- گرافیک:

یکی از مهم ترین مسائل در طراحی سایت استفاده از تصاویر زیبا و لوگوی شکیل است. اگر شما سایتی با طراحی(دیزاین) مناسب و رنگی جذاب داشته باشید اما از تصاویر و لوگوی نامناسبی استفاده کنید، آن سایت برایتان دل چسب نخواهد بود.
شرکت آیتیسا در کنار تیم های طراحی سایت خود، تیم تولید محتوا و گرافیک نیز به خدمت گرفته است تا به تمامی نیاز های مشتریان عزیز خود پاسخ دهد.

همچنین پیشنهاد می شود مقاله سئو سایت در کاشان را مطالعه فرمایید.

برای طراحی سایت در نجف آباد به چه چیزی نیاز داریم

اکثر مردم وقتی اسم سایت می آید عموما به سایت های بزرگ مانند دیجی کالا فکر می کنند، اما در ابتدای روند طراحی سایت لازم است تا شما نیازها و خواسته هایتان را مشخص کنید برای مثال اگر شما خدمات قالیشویی ارائه می دهید نیازی نیست تا مانند دیجی کالا سایتی فروشگاهی داشته باشید این گونه هم در هزینه هایتان صرفه جویی می شود و هم با توجه به نیازتان برایتان سایت طراحی می شود. در ادامه مواردی که به خواست و سلیقه شما مربوط می شود را بازگو کرده ایم تا بتوانیم در این مسیر به شما کمکی کرده باشیم.

پیشنهاد می شود مقاله طراحی سایت در آران و بیدگل را مطالعه فرمایید.

1- چیدمان صفحات:
برای اینکه متوجه شوید چه چیدمان یا طرحی مد نظرتان هست می توانید با کمی جستجو در اینترنت و مراجعه به سایت های گوناگون، نحوه چیدمانی را که مورد پسندتان است مشخص کنید و با عکس گرفتن و ارسال آن برای ما، یک گام در فرآیند طراحی سایت بردارید.
برای مثال اگر در حوزه لوازم خانگی فعالیت دارید می توانید با جستجوی کلمه (لوازم خانگی) و مشاهده چندین سایت مرتبط، با چیدمان سایت های رقیب آشنا شوید.

2- رنگ:
استفاده از رنگ عموما بستگی به سلیقه و خواست مشتری دارد، شما می توانید یک سایت سیاه و سفید داشته باشید یا می‌توانید در سایت خود اکثر رنگ ها را استفاده کنید. برای مشاهده انواع رنگ ها می توانید به سایت flat ui color مراجعه کنید و با کپی کردن کد رنگ، رنگ های مورد نیاز خود را مشخص کنید.

پیشنهاد می شود مقاله طراحی سایت در اراک را نیز مطالعه نمایید.

مزایای سایت های با کد نویسی

در مجموعه آیتیسا سایت ها با زبان های asp.net و php طراحی می شوند. از جمله مزایای سایت های کد نویسی امنیت بسیار بالای آن ها می باشد که این موضوع به دلیل کد نویسی اختصاصی برای هر سایت می باشد. 
همچنین سایت های کد‌نویسی قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی دارند و می توانند انواع امکاناتی که شما نیاز دارید را برای شما فراهم کنند البته این موضوع به این شرط میسر می شود که تیم توسعه دهنده مهارت بالایی داشته باشد و با توجه به نیاز های شما کد نویسی بهینه ای انجام دهند.
برای اطلاع از صحت مواردی که در بالا مطرح شد نیاز است تا سایت شما توسط یک متخصص بررسی شود و نتیجه کار به شما گزارش شود. 

پیشنهاد مرتبط: طراحی اپلیکیشن در کاشان

4- محتوا:

یکی از اجزای اصلی سایت، محتوا و مطالبی است که در سایت قرار می گیرد. سایتی که فاقد محتوا باشد مانند خونه خالی است که وسیله ای نداشته باشد. شرکت آیتیسا با تشکیل تیم سئو سایت کاشان، سعی دارد تا تولید محتوای سایت شما بر اساس اصول روز سئو و مطابق با هدف شما انجام شود.

پیشنهاد می شود مقاله طراحی سایت کاشان را مطالعه فرمایید.

آیتیسا
آیتیسا

آیتیسا بیش از یک دهه است که در حوزه های مختلف برنامه نویسی تحت وب در حال فعالیت می باشد و نمونه کارهای بسیار متعددی انجام داده است.

آخرین مقالات

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

کد امنیتی

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند