طراحی سایت در شهرضا

  مطالب عمومی  کارمندان آیتیسا  1 شهریور ماه 1400

شهرستان شهرِضا با سابقه طولانی از جمله شهرهای قدیمی و با اهمیت استان اصفهان است. مرکز آن شهرضا می باشد که در ۷۰ کیلومتری جنوب شهر اصفهان واقع شده‌ است. 

شهرضا در گذشته «قمشه» که واژه ای پهلوی ساسانی است، نام داشته است. «قمشه» نخست «کمشه» بوده‌ است، چون پس از اسلام بیشتر واژگان «کم» به «قم» تبدیل یافته، کمشه نیز به قمشه تبدیل شد که این موضوع نشان می دهد شهر شهرضا پیش از اسلام سرزمینی آباد بوده ‌است. به هر حال در سال ۱۳۰۵ ه‍جری شمسی نام این شهر از قمشه به شهرضا تغییر کرد.

چرا شهرضا به طراحی سایت نیاز دارد؟

از آنجا که تکنولوژی و اینترنت رو به گسترش و پیشرفت است و تقریبا تمامی کسب و کارها به استفاده از سایت برای حرفه خود روی آورده اند، طراحی سایت در زمینه های مختلف کسب و کار می تواند باعث رشد و پیشرفت سریع تر و بهتر این شهر و مردمانش شود.

طراحی سایت در شهرضا

در دنیای امروز با تغییر مسیر بسیاری ازکسب ‌وکارهای سنتی به سمت کسب‌ وکارهای اینترنتی، بازار فعالیت‌ هایی همچون طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده است. از آنجا که شهرضا یک شهر پرجمعیت با مساحت نسبتا زیاد محسوب می شود طراحی سایت می تواند به شرکت های این شهر، کسب و کارها و ارائه محصولات آن ها کمک کند.

طراحی سایت سوغات و صنایع دستی شهرضا

از آنجا که شهرضا سوغاتی مثل؛ فرآورده ‌های دامی و لبنی، فرش، گیوه، کتیرا، انار و بادام و همچنین صنایع دستی فراوانی مانند؛ سرامیک و سفال دارد و شغل بسیاری از مردم این شهر در رابطه با سوغات و صنایع دستی شهرشان است، بنابراین طراحی یک سایت در زمینه ی سوغات و صنایع دستی شهرضا علاوه بر کمک به کسب و کارها می تواند دسترسی همگان در سراسر کشور را به این محصولات راحت و سریع تر کند. بدین ترتیب صاحبان کسب و کار ها می توانند محصولاتشان را به اقصی نقاط کشور ارسال کنند و درآمدشان را افزایش دهند.

طراحی سایت جاذبه های تفریحی در شهرضا

مناطق روستایی شهرستان شهرضا دارای آب و هوایی خوش و باغ‌ های با صفا است که هر کدام تفرجگاهی زیبا و دلنشین محسوب می ‌شوند. سیاه ‌سر، چشمه حیدر و حوض ماهی از مهم ترین جاذبه های تفریحی اطراف شهرضا می باشند. طراحی سایت جاذبه های تفریحی از بهترین سایت هایی است که امروزه بیشترین طرفدار وبالاترین کاربران را دارد. در واقع با طراحی درست چنین سایت هایی می توان بیشترین بازدیدکنندگان را به مراکز تفریحی کشاند و درآمد خود و شهر را چندین برابر نمود.

طراحی سایت بازرگانی شهرضا

طراحی سایت بازرگانی به عنوان یکی از ضرورت ها در شهرهایی که محصولات صادراتی دارند به شمار می رود. شهرضا هم از آن دسته شهرهایی است که محصولات صادراتی همچون انار را دارا می باشد. بنابراین طراحی یک سایت بازرگانی می تواند مردم جهان را با انار شهرضا بیشتر آشنا کند و به کسب و کار کشاورزان رونق ببخشد.

طراحی سایت اختصاصی در شهرضا 

طراحی سایت اختصاصی از آن دسته از مواردی است که اختصاصا برای یک حرفه و یا یک مکان خاص طراحی می شود. به عنوان مثال طراحی اختصاصی برای امامزاده شاهرضای شهر شهرضا علاوه بر شناخت بیشتر عموم از شخصیت آن حضرت می تواند مردم را با قسمت های مختلف این مکان و اطلاعات بیشتری در این مورد آشنا کند.

طراحی سایت مذهبی شهرضا

با گسترش فضای اینترنتی و دسترسی آسان تر مردم به اینترنت؛ گروه های مذهبی، مساجد، هیات ها، حسینیه ها نیز این نیاز را در خود احساس نموده اند که فعالیت های خود را در عرصه فضای وب بطور محکم تری شروع نمایند. بنابراین طراحی سایت مذهبی برای تشکل های دینی و مذهبی صورت می گیرد که اینگونه نهادها و تشکل ها با داشتن سایتی برای خود علاوه بر انعکاس فعالیت هایشان می توانند پاسخگوی سوالات و نیازهای مخاطبان خود باشند. 

آنچه که لازم است در مورد شهرضا بدانیم؟!

اگر بخواهیم در مورد آب و هوای شهرضا بگوییم، باید بگوییم که قسمتی از این شهرستان جلگه‌ ای و قسمت دیگرش کوهستانی و دارای آب و هوای خشک می ‌باشد. درجه حرارت هوای شهرستان از جنوب به سمت شمال شرق افزایش می‌ یابد به طوری که میانگین سالانه دما بین ۱۰ تا ۱۶ درجه سانتیگراد می‌ باشد.
شهرضا از نظر مذهبی و فرهنگی از دیر باز کانون اجتماعات و مباحث عقیدتی و دینی و جایگاهی برای علما و دانشمندانی بزرگ همچون آقا محمد رضا قمشه ای ، حکیم ملا هادی فرزانه ، حکیم اسدا.. قمشه ای و حکیم مهدی الهی قمشه ای ( مترجم و مفسر قرآن کریم ) بوده است. در شهرضا 5 حوزه علمیه برادران با 450 طلبه وجود دارد که 50 استاد، کار آموزش آن ها را برعهده دارند و یک حوزه علمیه ویژه خواهران نیز مشغول به فعالیت است.
از دیدنی ها و آثار تاریخی این شهرستان می توان به امامزاده شاهرضا (ع)، شاه بابویه شهرضا و مسجد جامع شهرضا که از آثار مربوط به عهد سلجوقیان می باشد اشاره کرد. همچنین سد قتلغ شاه، بازار شهر، بقعه سیده خاتون، بقعه امامزاده شاه سید علی اکبر (ع)، زیارتگاه، مسجد نو، مسجد خان، کاروانسرای مهیار، ملک و امین آباد از دیگر آثار تاریخی این شهر می باشند.


 

ارتباط با ما

کاشان - میدان امام حسین - ابتدای خیابان ملامحسن - مرکز طراحی سایت کاشان - فناوری اطلاعات آیتیسا

info@itsaco.ir

031-5544-8775

0913-092-9477

ما را در شبکه های اجتماعی هم میتوانید دنبال کنید :)
کانال تلگرام شرکت: telegram.me/itsaco