درباره آیتیسا

معرفی آیتیسا در یک نگاه

درباره ما

آیتیسـا فعالیت خود را با هدف ارائه خـدمات تخصصی وب آغاز نمود (طراحی سایت کاشان) که از جمله آنها می توان به خدمات ثبت دامنه، میزبانی وب، اجرای پروژه های اتوماسیون تحت وب ، طراحی وب سایت های اینترنتی، ارائه و اجرای راهکارهای تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو(SEO) اشاره نمود.
آنچه كه در آیتیسا بیش از هر معیار دیگری مورد توجه قرار می گیرد، نوآوری و خلاقیـت است و آن را در بخشهای مختلف شركت دائماً تكرار و به واقع به آن اهمیت داده می شود.
پشتـكار و تلاش شبـانـه روزی پرسنـل با انگیـزه و خـلاق آیتیسـا طـی این مـدت موفقیت های چشمگیـری را برای مجموعه به ارمغـان آورده كه طراحی و راه اندازی بسیاری از وب سایت های بخش خصوصی و دولتی بخشی از آن است.
حفظ ثبات در كیفیت خدمات، انجام امور پشتیبانی به نحو شایسته و در نتیجه جلب رضایت كامل مشتریان موجب شد تا آیتیسا پس از گذشت چند سال از شروع فعالیت خود به عنوان یک شرکت شناخته شده در زمینه خدمات وب ایران مطرح شود. آیتیسا با همت و تلاش بی وقفه پرسنل خلاق خود درصدد است تا به موفقیت های بالاتری در میان رقبای خود دست یابد و در به انجـام رساندن این مهم، از دانش فنی به روز و امکانات حرفه ای بهره می برد.


تاریخچه

شروع کار ما بر می گردد به سالهای 89 تا 91 که فعالیت هایی را در خلال گذراندن دوره دانشگاه و کسب تخصص در رشته فناوری اطلاعات و نرم افزار انجام می دادیم. در آن زمان حین دانش افزایی اعضا، پروژه های به نسبت کوچکی در حال انجام بود و در مابین آن ها روی ایده هایی نو و خلاقانه فعالیت هایی صورت می گرفت. اواسط سال 91 همان تیم جوان سعی بر داشتن نامی بزرگ برای گروه خود داشتند که طی جلساتی مکرر بر سر نام Ocean به معنای اقیانوس به تفاهم رسیدند.
گروه نرم افزاری اُوشِن به صورتی رسمی تر و با دامنه کاری بیشتر در دفتر قبلی خود فعالیت می نمود و موج های این اقیانوس حدود یک سال تیم ما را به سمت جلو همراهی کرد. پس از آن، هم زمان با جابجایی و توسعه محل دفتر و افزایش نیروهای کاری متخصص و کارشناس، اوشن نیز به شرکت فناوری اطلاعات آیتیسا تبدیل شد. و اکنون آیتیسا با جمعی از کارشناسان ارشد و متخصصین حوزه وب به صورت کاملا حرفه ای در حال فعالیت می باشد. آیتیسا برای روزهای پیش روی خود اهداف بلند مدتی دارد. آیتیسا به فناوری اطلاعات ایران... به فناوری اطلاعات دنیای خاکی می اندیشد...


 

استخدام در آیتیسا


آیتیسا در زمینه های:
- برنامه نویسی وب (ASP.Net, PHP, SQL Server, MVC)
- طراحی و گرافیک سایت (Photoshop, HTML5, CSS3, Java Script, jQuery, Bootstrap)
- بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (SEO)
- بازاریابی و امور مشتریان
- تست و ارزیابی نرم افزار
- تحلیل و ارزیابی پروژه
- مدیریت پروژه
- امنیت
- شبکه های کامپیوتری
دائما در حال جذب نیرو می باشد. برای ورود به آیتیسا اخلاق، روحیه کار تیمی، تخصص و خلاقیت شما برای ما ملاک خواهد بود... جهت ورود به آیتیسا رزومه خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمائید.


 

 

 

طراحی سایت کاشان،  

فناوری اطلاعات آیتیسا، 

برنامه نویسی موبایل، فروشگاه اینترنتی کاشان، برنامه نویسی فروشگاه، سایت کاشان، سایت با کیفیت، اپ اندروید، اپ IOS، اجرای استارتاپ های کشوری، برنامه نویسی پروژه های کشوری

 

ارتباط با ما

کاشان - میدان امام حسین - ابتدای خیابان ملامحسن - مرکز طراحی سایت کاشان - فناوری اطلاعات آیتیسا

info@itsaco.ir

031-5544-8775

0913-092-9477

ما را در شبکه های اجتماعی هم میتوانید دنبال کنید :)
کانال تلگرام شرکت: telegram.me/itsaco