alt

سوالات متداول

قطعا شما هم مانند بسیاری از مشتریان ما در مورد خدمات آیتیسا سوالاتی دارید، پس بهتره ذهنتون را از ابهامات خالی کرده و هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارشناسان آیتیسا آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند اما ... اما قبلش ما براتون چند نمونه از سوالاتی که دیگر مشتریان پرسیدند و پاسخ دادیم را براتون اینجا گذاشتیم شاید شما بتونید سوال خودتون را همین جا پیدا کنید و این طوری با مطالعه سریع به جواب خود برسید و در وقتتون صرفه جویی کنید، خب می دانید که وقت طلاست و ما ارزش این طلا را می دانیم. اگه سوالتون تو لیست ما نبود رودربایستی نکنید، با ما راحت باشید و سوالتون را بپرسید.

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم آیتیسا کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

در حال حاضر آیتیسا برخی از سایت های خود را با آخرین نسخه معماریMVC در C# ASP.NET و موتور نمایش Razor که از سوی شرکت مایکروسافت که از قوی ترین ها در زمینه ی انواع علوم رایانه ای است، برای طراحی سایت استفاده می کند و برخی دیگر را با فریم ورک پیشرفته laravel پیاده سازی می کند.

آیتیسا از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره می گیرد. مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای آیتیسا :

1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها

2- باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد

3- امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد

4- هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود.

5- با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمان کار برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟

سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت سوال شما رو پاسخ دهیم

alt

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند