alt

مقالات

در صورتی که تمایل به افزایش دانسته‌ها و ارتقای دانش خود هستید؛ می‌توانید در این صفحه اطلاعات جامع و کاملی را دریافت کنید.

نمایش بیشتر
یه طراحی سایت خوب، چه ویژگی هایی داره؟

یه طراحی سایت خوب، چه ویژگی هایی داره؟

طراحی گرافیک

قطعا برای همه پیش آمده است که؛ در بین سایت هایی که از آن ها بازدید و یا خرید می کنیم تعدادی از آن ها هستند که توجه ما رو به خود بیشتر جلب می کنند و طراحی آن ها به گونه ای است که می توان به راحت ترین و سریع ترین شیوه ممکن از آن ها خرید و یا خدمات دریافت کرد. در حقیقت می توان گفت؛ آنچه که سبب جلب توجه شما به سمت یک سایت می شود، مربوط به طراحی حرفه ای و تخصصی آن سایت است.

7 نکته مهم در طراحی سایت

7 نکته مهم در طراحی سایت

طراحی گرافیک

بعد از خرید هاست و دامنه مورد نظر برای راه اندازی سایت تان و نصب سیستم مدیریت محتوی مورد نیاز , گام بعدی که پیش روی شماست طراحی قالب برای سایت تان است. وقتی کاربری وارد سایت شما میشود طراحی سایت شما اولین چیزی است که توجه او را جلب میکند. یک طراحی سایت زیبا میتواند به کاربر احساس آرامش و راحتی بدهد و او را مدتها در سایت شما نگه دارد اما یک طراحی سایت بی نظم در همان نگاه اول باعث انصراف کاربر از پیمایش سایت شما و خروج او از سایت میشود

چگونه تعاملات ظریف (Micro-Interactions)بر کاربران اثر می گذارد؟

چگونه تعاملات ظریف (Micro-Interactions)بر کاربران اثر می گذارد؟

طراحی گرافیک

از بهترین متد های برای آن اینه که مصرف کننده ها رو سرگرم کنه و تجربه های با ارزش و به یاد موندنی رو درست کنه. محتوا یک قسمت حیاتی این ماجرا است و مثل ریسپانسیو بودن وب سایت ها و اینکه با اندازه صفحه های مختلف عکس العمل نشون بده.  با این حال یک تکنیک با پتانسیل عظیم در زمینه مشغول سازی مصرف کننده ها که اکثر اوقات هم نادیده گرفته میشه همین micro-interaction ها هستند.

استفاده از flexbox برای انجام کارهایی که با css نمی توانید

استفاده از flexbox برای انجام کارهایی که با css نمی توانید

طراحی گرافیک

در دنیای HTML و CSS که نمایش محتوی را به عهده دارند همیشه یک موضوع, سختی و پیچیدگی خاص خود را داشته و آن هم صفحه آرایی است. به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک صفحه برای نمایش یک ستونی یا دو ستونی از عکس ها را داشته باشید با مشکل چندانی رو به رو نیستید ولی برای صفحه آرایی های چند ستونه ی تودرتو قطعا با دردسرهای مختلفی مواجه خواهید شد و همچنین یکسان سازی صفحه آرایی صورت گرفته در مرورگرهای مختلف کار شما را پیچیده تر می کند.

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند