طراحی سایت در اراک

طراحی سایت در اراک

1402/03/07
دسته بندی:

طراحی سایت فروشگاهی در اراک

تا 10-15 سال گذشته کسی به فکر داشتن سایت و حضور در فضای اینترنت نبود و گمان نمی کرد روزی برسد که فروش اینترنتی فروشگاه ها از فروش حضوری آن ها، بدون وجود مشکلات فروشگاه های حضوری، بیشتر شود. اما امروزه همان طور که مشخص است، فروشگاه دیجی کالا مقدار فروشش از تمام فروشگاه های حضوری بیشتر است و همین مورد نشان از اهمیت فضای اینترنت و موتور های جستجو مانند گوگل می دهد.
بعد از این که اینستاگرام دچار اختلال و فیلترینگ شد. بسیاری از افراد مشتاق به فروش اینترنتی از طریق سایت شدند پس پیشنهاد می شود شما نیز از این چرخه جا نمانید.
تیم آیتیسا مفتخر است تا با شرکت ها و مراکز گوناگون در حوزه های مختلف همکاری داشته و در طی 13 سال تجربه کاری، تیم هایی شامل افراد متخصص در زمینه های مربوطه مانند طراحی سایت، تولید محتوا، سئو سایت و ... تشکیل داده است. 
شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع روند طراحی سایتتان با کارشناسان ما با شماره  09130929477 تماس حاصل کنید.
همچنین اگر شما در اراک یک فروشگاه یا مغازه دارید یا اینکه به صورت خانگی و آنلاین می خواهید محصولاتی را به فروش برسانید. طراحی سایت فروشگاهی در اراک پیشنهاد ما به شما است. برای سایت های فروشگاهی نیز یک سری ثابت ها و متغیر ها وجود دارد که در ادامه بیشتر بررسی می کنیم

بارگذاری بی شمار محصول 

سایت های فروشگاهی با کد نویسی اختصاصی این امکان را به شما می دهند تا بتوانید بی شمار محصول خود را در سایت قرار دهید بدون آن که برای سایت شما مشکلی ایجاد شود در حالی که سایت هایی آماده از این قابلیت برخوردار نیستند و شما تا یک حدی می توانید محصول در سایت بارگذاری کنید.

امکان جستجوی پیشرفته 

یکی از مواردی که در سایت های فروشگاهی مورد نیاز مشتریان و کاربران شما می باشد، امکان جستجو به صورت پیشرفته و نمایش محصولات مرتبط به جستجو است. می توان گفت این موضوع یکی از مهم ترین مواردی است که در سایت شما مورد نیاز است و باعث می شود نرخ تبدیل شما افزایش پیدا کند و مشتری بتواند مطابق با آنچه مورد نیازش است محصولات را مشاهده کند.

امکان فیلترکردن محصولات 

یکی از مواردی که در سایت های فروشگاهی بزرگ مورد نیاز است، امکان فیلتر کردن محصولات می باشد. با این کار شما به کاربر کمک می کنید تا جستجوی هدفمند داشته باشد و سریع تر به محصول مورد نیاز خود برسد.

امکان حسابداری و انبارداری

یکی دیگر از امکاناتی که در سایت های فروشگاهی می تواند بسیار کمک کننده واقع شود و به شما کمک شایانی کند، سیستم حسابداری و مدیریت انبار این سایت ها می باشد. با این قابلیت شما دیگر نیاز به محاسبه های هزینه ها و سود خود ندارید زیرا سایت این اطلاعات را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به شما گزارش می دهد.

سایت آماده یا سایت کد نویسی

وقتی شما در اینترنت قیمت طراحی سایت را جستجو کنید ممکن است با قیمت های مختفی مواجه شوید. این قیمت ها از 3 الی 4 میلیون شروع شده تا 100 و بعضا 200 میلیون هم افزایش پیدا کرده است. اما دلیل این قیمت گذاری ها چیست؟ و آیا قیمت های اعلام شده بی حساب کتاب است؟

آیتیسا
آیتیسا

آیتیسا بیش از یک دهه است که در حوزه های مختلف برنامه نویسی تحت وب در حال فعالیت می باشد و نمونه کارهای بسیار متعددی انجام داده است.

آخرین مقالات

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

کد امنیتی

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند