سئو سایت در کاشان

سئو سایت در کاشان

1397/04/25
دسته بندی:

یکی از مواردی که برای مجموعه آیتیسا بسیار حائز اهمیت است، کیفیت است. آیتیسا تمام تلاش خود را کرده است تا در حوزه های مختلف مانند طراحی و ساخت اپلیکیشن، تولید محتوا، طراحی سایت و سئو سایت در کاشان و ... بهترین نمونه کار ها را ارائه دهد و در این حوزه ها تیم های متخصص و مجربی تشکیل دهد تا بتواند تمامی نیاز های مشتریان عزیز خود را برطرف کند.
آیتیسا در تلاش است تا سایت هایی که برای کارفرمایان طراحی می کند ویژگی هایی همچون سرعت بالا، بهینه بودن از لحاظ کد نویسی، کاملا ریسپانسیو و رعایت اصول سئو و ... را داشته باشد.

سئو سایت در کاشان

مجموعه دانش بنیان آیتیسا تمام تلاش خود را می کند تا در هر زمینه ای پاسخگوی مشتریان و همشهریان عزیز خود باشد. یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت آیتیسا، سئو سایت در کاشان می باشد. 
پیش از هر چیز نیاز است تا مفهوم سئو را برای شما بازگو کنم؛ سئو یعنی بهینه سازی برای موتور های جستجو SEO (Search Engine Optimization) و ده ها سال است که گوگل بر اساس الگوریتم ها و آپدیت هایی که منتشر می کند، رتبه گیری در نتایج جستجو را سخت تر و نیاز به یک سئو کار یا تیم سئو ماهر و با تجربه را برای هر سایتی بیشتر می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در رابطه با سئو سایت می توانید با شماره 09130929477 تماس بگیرید.

تا اینجا معنای سئو و اینکه خود کلمه سئو چیست برای شما بیان شد اما فرآیند سئو به چه صورت است؟

سئو سایت در کاشان

فرآیند سئو سایت در کاشان

سئو نیز مانند هر رشته دیگری شامل موارد متعدد و تخصصی ای می باشد اما در کل فرآیند سئو سایت در کاشان به 3 بخش سئو داخلی، سئو خارجی و تکنیکال سئو تقسیم می شود. هر یک از این بخش ها نیازمند دانش و علم مخصوص خود است که این دانش فقط با یادگیری به دست نمی آید بلکه نیمی از آن به وسیله تجربه بدست می آید.
فرآیند سئو سایت کاشان با تکنیکال سئو آغاز می شود و در ابتدای پروژه سئو، سایت شما از نظر تکنیکالی بررسی و آنالیز می شود و درصورت ایراد داشتن این ایرادات ذکر و در نهایت با همکاری طراح سایت رفع خواهند شد. 
در مرحله بعد فرآیند سئو داخلی آغاز می شود. فرآیند سئو داخلی از تولید محتوا و لینک سازی شروع می شود اما پایان آن نا مشخص و بی انتها است و در این مسیر بی شمار چالش وجود دارد که بر اساس تکنیک های سئوکار رتبه گیری در نتایج جستجو آغاز می شود.
به طور معمول سئو خارجی همزمان با سئو داخلی پیش برده می شود تا بهتر بتوان جواب گرفت اما به طور کلی مرحله نهایی فرآیند سئو، سئو خارجی می باشد.

سئو سایت کاشان

سئو داخلی  (on page seo)

سئو داخلی به اموری گفته می شود که بر روی سایت و صفحات داخلی سایت انجام می شود و در نهایت منجر به افزایش ترافیک سایت و رتبه گیری ما در صفحات جستجو خواهد شد، البته تمامی این موارد نیازمند اصول و دانشی است که سئوکار و تیمش دارند و اگر سئو کار در کارش مهارت لازم را نداشته باشد ممکن است فعالیت هایی که بر روی سایت شما انجام می دهد به زیان شما و کسب و کارتان تمام شود.
همان طور که پیش تر ذکر شد سئو داخلی بیشتر به مباحث تولید محتوا و لینک سازی مربوط می شود که در کنار آن بر اساس تکنیک ها و دانش سئو کار روند رتبه گیری در کلمات کلیدی مورد نظر شروع می شود. 

تولید محتوا - سئو سایت

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهم ترین بخش های سئو داخلی است. یک اصطلاح معروف سئو کار ها این است که: "محتوا، پادشاه است (content is the king)". شرکت آیتیسا با توجه به تیم سازی حرفه ای خود برای تولید محتوا نیز تیم بخصوصی دارد و در کنار سئو سایت شما، خدمات تولید محتوا با بهترین کیفیت و براساس رعایت اصول روز سئو انجام میشود.

سئو خارجی  (off page seo) 

سئو خارجی مکمل سئو داخلی می باشد و نتیجه گیری این دو در کنار هم به مراتب بهتر از فعالیت محض بر روی یکی از شاخه ها می باشد.  
اما سئو خارجی  (off page seo) چیست؟ سئو خارجی شامل فعالیت هایی است که در خارج از فضای سایت شما صورت می گیرد و بازخورد آن به صورت غیر مستقیم بر روی سایت شما اثر می گذارد. 
این فعالیت ها بسیار مهم هستند و نیاز است تا به مرور زمان و بر اساس نیاز و حوزه کاری شما اعمال شود. 

برای مثال بخشی از سئو خارجی مربوط به تبلیغات برندینگ می شود، بیلبورد های تبلیغاتی و ... می توانند مواردی باشند که به سئو خارجی مربوط هستند و بر اساس استراتژی های بازاریابی و هدف سایت، متفاوت می باشند.

همچنین انجام رپورتاژ، بک لینک، فعالیت در شبکه های اجتماعی و ... به سئو خارجی مربوط می شوند.

انجام تمامی فرآیند های سئو سایت - آییتیسا

تکنیکال سئو (Technical SEO)

نکنیکال سئو به مسائلی گفته می شود که به امنیت، سرعت و ... مربوط می شود و یکی از اموری است که بیشتر به طراحی سایت و توسعه دهنده سایت (developer) بر می گردد.
حل موارد مربوط به تکنیکال عمدتا وظیفه سئو کار نیست اما سئوکار موظف است که بتواند موارد مختلف مانند: سرعت سایت، ریسپانسو بودن صفحات، ایندکس شدن صفحات در موتور های جستجو، کد های اسکیما و بررسی درست اعمال شدن آن ها و ... را بررسی کند و اگر مشکلی وجود داشت بتواند برای طراح سایت توضیح دهد تا این مشکلات خلالی در رتبه گیری ایجاد نکند و رفع شود.

بهترین شرکت سئو سایت در کاشان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در رابطه با سئو سایت می توانید با شماره 09130929477 تماس بگیرید.

آیتیسا
آیتیسا

آیتیسا بیش از یک دهه است که در حوزه های مختلف برنامه نویسی تحت وب در حال فعالیت می باشد و نمونه کارهای بسیار متعددی انجام داده است.

آخرین مقالات

مقالات مرتبط

نظرات کاربران

کد امنیتی

تماس بگیرید

09130929477

شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند